Ponuky sprievodcu - Ing. Martin Hurban - RealBand s.r.o.

Ing. Martin Hurban - Všetky ponuky nehnuteľností

Ing. Martin Hurban

Ing. Martin Hurban

Sprievodca nehnuteľnosťami

+421 948 240 977

martin.hurban@realband.sk

Roky skúseností v oblasti obchodu a služieb ma naučili, že pri práci s ľuďmi je najdôležitejší priateľský prístup, budovanie vzťahov a pomoc klientovi.

To, koľkým ľuďom poslúžiš, sa odrazí na tvojom úspechu, a keďže úspech vnímam ako povinnosť, služba druhým je v mojom každodennom rozvrhu.
Dôležitá je kvalita, nie kvantita.
Dôležitý je klient, jeho potreby, túžby a sny.

S týmto nastavením prichádzam aj do sveta realít. Ten však býva často zložitý a neprehľadný, z toho dôvodu je vhodné obrátiť sa na profesionálov.

Dom alebo byt nekupujete každý deň, často to býva rozhodnutie na celý život, preto by ste k takémuto rozhodnutiu nemali pristupovať ľahostajne, a nemali by ste ho podceniť.

Som tu pre Vás, aby som vypočul Vaše potreby, túžby a sny, a podľa nich Vám pomohol nájsť nehnuteľnosť, ktorú budete nazývať “DOMOV”.
Som tu pre Vás spolu s našimi partnermi, aby sme Vaše sny premenili na realitu.

Na druhej strane, aj predaj nehnuteľnosti býva veľký krok, častokrát predávate dom alebo byt, v ktorom ste prežili časť svojho života a spája sa Vám s ním veľa spomienok.

Som tu pre Vás, aby som Vám pomohol Vašu nehnuteľnosť predať výhodne a do dobrých rúk.
Som tu pre Vás, aby som Vám pri predaji Vašej nehnuteľnosti vybavil všetky potrebné dokumenty, a tým Vám ušetril čas a starosti.

Vaša spokojnosť bude mojou odmenou.

!!! NOVÁ CENA !!! PREDAJ - 2 RODINNÉ DOMY V OBCI BIELY KOSTOL

Cintorínska, Biely Kostol

Ponúkame Vám na predaj 2 rodinné domy na pozemku s celkovou rozlohou 883m2 v obci Biely Kostol.Primárny krásny presvetlený 3-izbový bungalov o celkovej rozlohe 143m2 stojí približne v polovici...