Ponuky sprievodcu - Ing. Martin Hurban - RealBand s.r.o.

Ing. Martin Hurban - Všetky ponuky nehnuteľností

Ing. Martin Hurban

Ing. Martin Hurban

Sprievodca nehnuteľnosťami

+421 948 240 977

martin.hurban@realband.sk

Roky skúseností v oblasti obchodu a služieb ma naučili, že pri práci s ľuďmi je najdôležitejší priateľský prístup, budovanie vzťahov a pomoc klientovi.

To, koľkým ľuďom poslúžiš, sa odrazí na tvojom úspechu, a keďže úspech vnímam ako povinnosť, služba druhým je v mojom každodennom rozvrhu.
Dôležitá je kvalita, nie kvantita.
Dôležitý je klient, jeho potreby, túžby a sny.

S týmto nastavením prichádzam aj do sveta realít. Ten však býva často zložitý a neprehľadný, z toho dôvodu je vhodné obrátiť sa na profesionálov.

Dom alebo byt nekupujete každý deň, často to býva rozhodnutie na celý život, preto by ste k takémuto rozhodnutiu nemali pristupovať ľahostajne, a nemali by ste ho podceniť.

Som tu pre Vás, aby som vypočul Vaše potreby, túžby a sny, a podľa nich Vám pomohol nájsť nehnuteľnosť, ktorú budete nazývať “DOMOV”.
Som tu pre Vás spolu s našimi partnermi, aby sme Vaše sny premenili na realitu.

Na druhej strane, aj predaj nehnuteľnosti býva veľký krok, častokrát predávate dom alebo byt, v ktorom ste prežili časť svojho života a spája sa Vám s ním veľa spomienok.

Som tu pre Vás, aby som Vám pomohol Vašu nehnuteľnosť predať výhodne a do dobrých rúk.
Som tu pre Vás, aby som Vám pri predaji Vašej nehnuteľnosti vybavil všetky potrebné dokumenty, a tým Vám ušetril čas a starosti.

Vaša spokojnosť bude mojou odmenou.

PREDANÉ - Kompletne zrekonštruovaný, slnečný, 3-izbový byt v Trnave

Olympijská, Trnava

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný, kompletne klimatizovaný 3-izbový byt na Olympijskej ulici v Trnave. Rekonštrukcia prebehla pred 5 rokmi dekoratívne omietky a maľovka boli robené v máji 2023.Byt...

PREDAJ - Pozemok o rozlohe 600 m² v obci Borský Svätý Jur

Borský Svätý Jur

Ponúkame Vám na predaj príjemný pozemok pre Váš nový rodinný dom v obci Borský Svätý Jur.Pozemok s rozmerom 600m² sa nachádza v bočnej ulici, mimo hlavnej cestyInžinierske siete: elektrika...

Dom 4.jpg

REZERVOVANÉ - priestranný 4-izbový rodinný dom v obci Brodské, 1642m²

Štúrova, Brodské

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom v obci Brodské, s podlahovou plochou 118m².Dom bol postavený v druhej polovici 50tych rokov, je v pôvodnom, ale zachovalom stave, a...

RODINNÝ DOM NA PREDAJ, S MOŽNOSŤOU VÝMENY ZA BYT BIELY KOSTOL

Cintorínska, Biely Kostol

Ponúkame Vám na predaj alebo výmenu 2 rodinné domy na pozemku s celkovou rozlohou 883m² v obci Biely Kostol.Cena:1) Bez výmeny – 300 000 EUR2) výmena za 2-izbový byt...