Sťahovanie - RealBand s.r.o.

Sťahovanie


Sťahovanie bez starostí


Spoločnosť SOFOSERVIS s.r.o. sa snaží ponúknuť od roku 2018 zákazníkom komplexné sťahovacie služby pod jednou strechou. Naša spoločnosť sa zaoberá od samotného sťahovania až po vypratanie a likvidáciu starého nábytku. Sťahovanie ťažkých bremien je pre našich zamestnancov každodenná rutina. Do nášho portfólia služieb patrí tiež medzinárodné sťahovanie, exportné balenie či skladovanie nábytku a tovaru.


Kvalita a profesionalita na prvom mieste


Naša spoločnosť sa orientuje hlavne na kvalitu a profesionalitu poskytovaných služieb. Poskytujeme sťahovacie služby za férové ceny.


Nie sme ako konkurencia, ktorá vám sľúbi najnižšiu cenu bez akejkoľvek záruky a prakticky nulovej možnosti reklamácie pri vzniku škody. Väčšinou pritom nemajú ani reálne sídlo a dopátrať sa k majiteľovi je prakticky nemožné.


Celý náš personál absolvoval školenie o poskytovaní sťahovacích služieb, vďaka čomu sú naše služby na profesionálnej úrovni.


Naša vízia


Naším cieľom je vykonať tak „jednoduchú službu“, akou je sťahovanie, kvalitne, profesionálne a komplexne. Či už ide o sťahovanie v rámci Slovenska, alebo kdekoľvek na svete, sťahovanie SOFOSERVIS bude vaším spoľahlivým partnerom.


Kontakt: stahovanie@realband.sk