Náš tím

Tím našej spoločnosti sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a komplexného poradenstva v oblasti bývania.

Ondřej Pecarík

Ondřej Pecarík

Zakladateľ spoločnosti a zodpovedná osoba

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

+421 917 149 652

ondrej.pecarik@realband.sk

Vítam Vás v našej spoločnosti RealBand s.r.o., realitnej kancelárii 21. storočia, kde realitná služba nie je len o predaji alebo prenájme nehnuteľností, ale hlavne o komplexnom riešení Vášho bývania. Je to cesta, ako sa od holého pozemku dostať cez stavbu Vášho vysnívaného domu až k relaxovaniu pri bazéne v súkromí Vašej upravenej záhrady, a to všetko, samozrejme, s minimálnou spotrebou energie nielen Vášho domu, ale hlavne tej Vašej. Ako bonus sme schopní toto všetko nielen zorganizovať, ale zaistiť Vám aj pohodlnú cestu pri celkovom financovaní Vášho domova. Spoločnosť RealBand s.r.o. som založil z jediného dôvodu, a tým je skvalitnenie, stransparentnenie a celkové zlepšenie realitného trhu na Slovensku. Nie sme realitní makléri, sme sprievodcovia realizáciou Vašich snov. Tešíme sa na spoluprácu práve s Vami.

Sprievodca má 5 ponúk
Marián Madola

Marián Madola

Sprievodca nehnuteľnosťami

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

+421 907 035 185

marian.madola@realband.sk

Dovoľte mi predstaviť sa, volám sa Marián Madola, som rodákom z Detvy, momentálne so svojou rodinou, manželkou, synom a dcérou žijem v obci Veľké Úľany, neďaleko Galanty, v rodinnom dome. Reality ma odjakživa fascinovali. Pri získavaní pracovných skúseností som doteraz vždy stál iba na strane zabezpečenia financovania. Mám 15-ročnú prax v bankovníctve, kde som prešiel viacerými pozíciami, od pokladníka až po manažéra na viacerých pobočkách. Počas rokov zbierania skúseností v bankovníctve som sa naučil, že profesionalita, lojalita, dôvera a úsmev sú základom spokojnosti oboch strán. Pokiaľ netrávim čas prácou, venujem sa svojej rodine. V ostatnom voľnom čase si rád vychutnávam dobré jedlo, ale aj cestovanie za novými zážitkami a miestami. Ako jeden múdry človek povedal: „Život nie je dobrý, ani zlý. Je presne taký, aký si ho spravíš.“ a preto som tu pre vás vždy, keď budete chcieť svoj život v rámci realít vylepšiť.

Sprievodca má 7 ponúk
Ing. Martin Hurban

Ing. Martin Hurban

Sprievodca nehnuteľnosťami

+421 948 240 977

martin.hurban@realband.sk

Roky skúseností v oblasti obchodu a služieb ma naučili, že pri práci s ľuďmi je najdôležitejší priateľský prístup, budovanie vzťahov a pomoc klientovi. To, koľkým ľuďom poslúžiš, sa odrazí na tvojom úspechu, a keďže úspech vnímam ako povinnosť, služba druhým je v mojom každodennom rozvrhu. Dôležitá je kvalita, nie kvantita. Dôležitý je klient, jeho potreby, túžby a sny. S týmto nastavením prichádzam aj do sveta realít. Ten však býva často zložitý a neprehľadný, z toho dôvodu je vhodné obrátiť sa na profesionálov. Dom alebo byt nekupujete každý deň, často to býva rozhodnutie na celý život, preto by ste k takémuto rozhodnutiu nemali pristupovať ľahostajne, a nemali by ste ho podceniť. Som tu pre Vás, aby som vypočul Vaše potreby, túžby a sny, a podľa nich Vám pomohol nájsť nehnuteľnosť, ktorú budete nazývať “DOMOV”. Som tu pre Vás spolu s našimi partnermi, aby sme Vaše sny premenili na realitu. Na druhej strane, aj predaj nehnuteľnosti býva veľký krok, častokrát predávate dom alebo byt, v ktorom ste prežili časť svojho života a spája sa Vám s ním veľa spomienok. Som tu pre Vás, aby som Vám pomohol Vašu nehnuteľnosť predať výhodne a do dobrých rúk. Som tu pre Vás, aby som Vám pri predaji Vašej nehnuteľnosti vybavil všetky potrebné dokumenty, a tým Vám ušetril čas a starosti. Vaša spokojnosť bude mojou odmenou.

Sprievodca má 0 ponúk
Dominika Moravcová

Dominika Moravcová

Sprievodca nehnuteľnosťami

hovorím po slovensky

+421 903 756 457

dominika.moravcova@realband.sk

Práca sprievodcu nehnuteľnosťami nie je o predaji či kúpe nehnuteľností, ale o ľuďoch a ich potrebách. Chcem, aby sme spolu dosiahli maximálnu spokojnosť z oboch strán. Teším sa, že môžem byť súčasťou Vášho životného rozhodnutia, pomáhať a budovať dôveru medzi nami a vašimi snami. Už ako devätnásťročná som zbierala skúsenosti vo finančnom sektore, kde som našla smer, ale nie pridanú hodnotu. Preto som sa rozhodla pre prácu, kde využijem svoje skúsenosti a nájdeme spoločne domov, po ktorom túžite.

Sprievodca má 0 ponúk
Lucia Žuffová

Lucia Žuffová

Sprievodca nehnuteľnosťami

+421 940 704 188

lucia.zuffova@realband.sk

Oblasť nehnuteľností ma nadchla pri hľadaní si svojho prvého bývania. Viac ako rok som si robila prehľad trhu, všetkých potrebných náležitostí a riešila množstvo problémov, ako zle napísané zmluvy, problém s financovaním, úrady ... než som sa dostala k samotnej kúpe. Aj tento proces však môže byť jednoduchý a rýchly, ak máte niekoho, kto Vám so všetkým pomôže a prevedie Vás potrebnými krokmi až k vysnívanému bývaniu, bez zbytočných starostí a rizík. Hľadáte si Váš nový domov, investičnú príležitosť, alebo chcete predať Vašu nehnuteľnosť? Realitný trh sa extrémne rýchlo mení, preto je dôležité byť pohotový a neustále sledovať každú jednu oblasť ako legislatíva, financovanie, vývoj cien, dopyt. Kúpa, či predaj nehnuteľnosti je veľká vec, väčšinou sa realizuje len pár krát za život. Ak však hľadáte nadštandardné služby, profesionálny prístup, najvýhodnejšiu cenu a individuálne riešenie priamo pre Vás, bude mi potešením Vám s tým pomôcť.

Sprievodca má 1 ponuku
Ing. Pavel Konýček

Ing. Pavel Konýček

Sprievodca nehnuteľnosťami

hovorím po slovenskybeszélek magyarulIch spreche deutschmluvim česky

+421 904 246 705

pavel.konycek@realband.sk

Volám sa Pavel Konýček, som šťastným manželom a otcom krásnej milujúcej rodiny. Dlhé roky som pôsobil vo finančnom sektore, ale k realitám som inklinoval už veľmi dávno. Vo voľnom čase som sledoval rôzne relácie o bývaní a v prípade potreby pomáhal svojim blízkym priateľom a rodine pri hľadaní ich vysnívanej nehnuteľnosti. Za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani sprievodca nehnuteľnosťami. Úprimne si vážim každého klienta a jeho majetok. Často je byt alebo dom najväčším majetkom klienta. Preto chápem, že ten, kto predáva nehnuteľnosť, hľadá predovšetkým istotu a bezpečie. Istotu, že bude s jeho majetkom zaobchádzané správne, nestratí na hodnote, získa za neho požadovanú cenu. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta. Dbám na svojom dobrom mene a povesti. Nestačí len robiť mechanicky svoju prácu, ku každému klientovi je nutné pristupovať individuálne, nájsť preňho ten správny spôsob, ktorý mu bude vyhovovať. Táto práca je o pomoci, podpore a plnení snov, pomôcť niekomu nájsť si vlastný domov je veľmi veľká zodpovednosť a tak to vnímam aj ja. Mojou odmenou sú spokojní klienti, ktorí sa ku mne radi vracajú a ktorí radia svojim priateľom a rodine, aby ma kontaktovali, keď potrebujú pomoc pri kúpe či predaji nehnuteľností. Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie zaujíma neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem.

Sprievodca má 1 ponuku
Petronela Konýčková

Petronela Konýčková

Sprievodca nehnuteľnosťami

hovorím po slovensky

+421 918 518 192

petronela.konyckova@realband.sk

Nehnuteľnosť nie je len dom, či byt. Je to domov. Preto netreba tento dôležitý životný krok podceňovať a treba ho zveriť do rúk odborníkom. Či už chcete svoju nehnuteľnosť predať a posunúť sa niekam inam, alebo kúpiť a splniť si tým svoje sny a plány, rada Vám s tým pomôžem. Mám dlhoročné skúsenosti s predajom v oblasti bankovníctva. Poznám finančný trh, čo nám uľahčí procesy a pomože nám predať, či kúpiť Vašu nehnuteľnosť rýchlejšie. Dobrý sprievodca nehnuteľnosťami však nie je len dobrý predajca. Musí sa vyznať v legislatíve, marketingu, daniach, ekonomike, pomôcť Vám so servisom po predaji. Preto sa snažím dávať svojim klientom riešenia na kľúč. Tak, aby som Vás čo najviac vedela odbremeniť od všetkých aktivít spojených s predajom nehnuteľnosti. Riešim marketing a prezentáciu nehnuteľností, cenové vyjednávanie so záujemcami a kompletnú komunikáciu s kupujúcimi, bankami, právnikom, znalcom, geodetom, pomôžem Vám s prehlásením energii. Vždy chcem byť najlepšia v tom, čo robím, ale zároveň robím svoju prácu srdcom a za každým predajom vidím človeka a jeho príbeh. Stále sledujem nové trendy a hľadám moderné riešenia predaja nehnuteľností. Rada sa učím novým veciam, čelím výzvam a predaj Vašej nehnuteľnosti za MAXIMÁLNU CENU v čo NAJKRATŠOM ČASE je pre mňa prioritou. Profesionálnou prezentáciou ukážem záujemcom všetky pozitíva Vašej nehnuteľnosti. Obchodný cit, ako aj ústretový a ochotný prístup mi napomáhajú aj pri nájdení vhodnej nehnuteľnosti, pre ľudí, ktorí chcú nehnuteľnosť kúpiť. Nehľadajte priemer, zaslúžite si nadštandard, tak nečakajte a pustime sa do toho.

Sprievodca má 0 ponúk
Richard Kozák

Richard Kozák

Sprievodca nehnuteľnosťami

hovorím po slovensky

+421 908 578 974

richard.kozak@realband.sk

Obchod ho obklopuje priam celý život. Už v mladom veku sprevádzal svojho otca, podnikateľa, a snažil sa naučiť know-how z tejto oblasti. Vyštudoval odbor obchod a podnikanie a od práce predajcu cez obchodníka zavítal do sveta realít, kde pomáha klientom predať alebo nájsť a zrealizovať ich vysnívané bývanie bezstarostnou a bezproblémovou cestou. Medzi Richardove osobnostné črty patrí priateľská povaha, ochota pomáhať , korektný prístup, ústretovosť a strategické myslenie, ktoré zužitkuje v individuálnom prístupe ku každej jednej nehnuteľnosti.

Sprievodca má 0 ponúk