Ponuky sprievodcu - Lucia Žuffová - RealBand s.r.o.

Lucia Žuffová - Všetky ponuky nehnuteľností

Lucia Žuffová

Lucia Žuffová

Sprievodca nehnuteľnosťami

+421 940 704 188

lucia.zuffova@realband.sk

Oblasť nehnuteľností ma nadchla pri hľadaní si svojho prvého bývania. Viac ako rok som si robila prehľad trhu, všetkých potrebných náležitostí a riešila množstvo problémov, ako zle napísané zmluvy, problém s financovaním, úrady ... než som sa dostala k samotnej kúpe.
Aj tento proces však môže byť jednoduchý a rýchly, ak máte niekoho, kto Vám so všetkým pomôže a prevedie Vás potrebnými krokmi až k vysnívanému bývaniu, bez zbytočných starostí a rizík.

Hľadáte si Váš nový domov, investičnú príležitosť, alebo chcete predať Vašu nehnuteľnosť?
Realitný trh sa extrémne rýchlo mení, preto je dôležité byť pohotový a neustále sledovať každú jednu oblasť ako legislatíva, financovanie, vývoj cien, dopyt.
Kúpa, či predaj nehnuteľnosti je veľká vec, väčšinou sa realizuje len pár krát za život. Ak však hľadáte nadštandardné služby, profesionálny prístup, najvýhodnejšiu cenu a individuálne riešenie priamo pre Vás, bude mi potešením Vám s tým pomôcť.

REZERVOVANÉ : Ponúkame na predaj krásny 3 izbový byt s lodžiou

Revolučná štvrť, Galanta

Ponúkame Vám na predaj krásny, zrekonštruovaný 3 izbový byt v Galante, časť Revolučná štvrť.Byt má rozlohu 73,48 m² lodžia 5m² a pivnica 2,42m² . Nachádza sa na 2...

Foto 1.jpg

Predaj, 3-izbový byt Nitra-Chrenová, rozloha 74,48 m²

Lomnická, Nitra - Chrenová

Ponúkame Vám na predaj luxusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom a komorou v tichej časti Nitry - Chrenová.Byt má rozlohu 74,48 m² a nachádza sa na 2. podlaží...