Sťahovanie


Sťahovanie bez starostí


Spoločnosť SOFOSERVIS s.r.o. sa snaží ponúknuť od roku 2018 zákazníkom komplexné sťahovacie služby pod jednou strechou. Naša spoločnosť sa zaoberá od samotného sťahovania až po vypratanie a likvidáciu starého nábytku. Sťahovanie ťažkých bremien je pre našich zamestnancov každodenná rutina. Do nášho portfólia služieb patrí tiež medzinárodné sťahovanie, exportné balenie či skladovanie nábytku a tovaru.


Kvalita a profesionalita na prvom mieste


Naša spoločnosť sa orientuje hlavne na kvalitu a profesionalitu poskytovaných služieb. Poskytujeme sťahovacie služby za férové ceny.


Nie sme ako konkurencia, ktorá vám sľúbi najnižšiu cenu bez akejkoľvek záruky a prakticky nulovej možnosti reklamácie pri vzniku škody. Väčšinou pritom nemajú ani reálne sídlo a dopátrať sa k majiteľovi je prakticky nemožné.


Celý náš personál absolvoval školenie o poskytovaní sťahovacích služieb, vďaka čomu sú naše služby na profesionálnej úrovni.


Naša vízia


Naším cieľom je vykonať tak „jednoduchú službu“, akou je sťahovanie, kvalitne, profesionálne a komplexne. Či už ide o sťahovanie v rámci Slovenska, alebo kdekoľvek na svete, sťahovanie SOFOSERVIS bude vaším spoľahlivým partnerom.


Kontakt: stahovanie@realband.sk